facebook
Wypożyczalnia rowerów i nart biegowych Bikeski
YouTube
Zapraszamy do odwiedzania naszego kanału na youtube
Przejdź do Youtube ››
Menu

Specyfikacja

Kross Earty 3.0

Kross Earth 3.0 to rower górski XC, który został zaprojektowany z myślą o amatorach oraz zawodowcach, którzy poszukują bardziej zaawansowanych konstrukcji do pokonywania różnego rodzaju tras. Do jego stworzenia wykorzystano doświadczenie zawodników KROSS Racing Team, którzy na bieżąco korygowali projekt, aby stworzyć maszynę dostosowaną do wyzwań stawianych przed kolarzami.

Rower wyposażony został w napęd Shimano XT M8100 - nową konstrukcję przeznaczoną dla zaawansowanych kolarzy, obsługującą 12 przełożeń ulokowanych na kasecie o stopniowaniu 10-51. Dzięki temu rower zapewnia swobodne pokonywanie nawet najtrudniejszych podjazdów oraz doskonałe możliwości wyprzedzania konkurencji na zjazdach. Zawieszenie w Kross Earth 3.0 to system Rockshox, który zapewnia doskonałą amortyzację oraz kontrolę nad rowerem w każdych warunkach. Rama wykonana z carbon D84 SL oraz tylny trójkąt z aluminium superlite to najlepszy rodzaj włókna węglowego dostępny w rowerach Kross. Jest to niezwykle lekki materiał, który pozwala na osiągnięcie maksymalnej wydajności i efektywności podczas jazdy.

Kross Earth 3.0 to doskonały wybór dla każdego kolarza, który szuka zaawansowanego roweru XC do pokonywania trudnych tras. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości komponentów i materiałów, rower zapewnia maksymalną wydajność i efektywność podczas jazdy, co pozwoli na osiągnięcie lepszych wyników podczas jazdy. 

Model: Kross Earty 3.0
Dostępne rozmiary: S, M, L
Waga: 12 kg
Przeznaczenie: Terenowa jazda po górach
Główne korzyści:
  • Korzyść 1
    Super lekka konstrukcja oparta o karbonową ramę pozwalająca bez trudu pokonywać większe dystanse. 
  • Korzyść 2
  • Bardzo dobre zawieszenie widelec Rock Shox Rebal RL o skoku 100 mm, oraz damper Rock Shox Deluxe Ultimate
  • Korzyść 3
    Niezawodna jednostka napędowa wysokiej klasy z grupy Schimano XT
Kross Earty 3.0

Kontakt

Godziny otwarcia:

poniedziałek - niedziela: 09:00 - 20:00

ul. Sportowa 2,
57-550 Stronie Śląskie

Tytuł (pan, pani)
Imię i nazwisko
Telefon kontaktowy
E-mail kontaktowy
Wiadomość
 
Akceptuję regulamin