facebook
Wypożyczalnia rowerów i nart biegowych Bikeski
YouTube
Zapraszamy do odwiedzania naszego kanału na youtube
Przejdź do Youtube ››
Menu


Pokoje gościnne U Ireny

u Ireny Logo

Rowerzyści odwiedzający region ziemi kłodzkiej w Sudetach, a już szczególnie Ci, którzy wybierają się do Stronia Śląskiego, muszą koniecznie poszukać miejsca noclegowego dostawanego do ich potrzeb. Takim miejscem niewątpliwie okazać się mogą Pokoje Gościnnie U Ireny — noclegi Stronie Śląskie. Jest to pensjonat przyjazny rowerzystom oraz narciarzom, który zapewnia szereg udogodnień dla swoich gości związanych z wypoczynkiem amatorów kolarstwa górskiego oraz narciarstwa zjazdowego i biegowego.

Pensjonat U Ireny oferuje na wynajem komfortowe pokoje i apartamenty, łącznie posiada 33 miejsca noclegowe w pokojach 2, 3, 4 i 6-osobowych. Zakres cenowy świadczonych usług przez U Ireny oscyluje na niskim poziomie, jednak nie idzie to w parze z jakością tych usług, gdyż te z kolei są na wysokim poziomie. Gospodarze dbają o swoich gości i są im pomocni w każdej kwestii. W Pokojach Gościnnych U Ireny możemy również skorzystać ze smacznego wyżywienia przygotowywanego przez zawodowego kucharza posiadającego wieloletnie doświadczenie w swoim fachu. Najbliższe otoczenie i sama posesja, na której się znajdują te noclegi to bardzo urocza, spokojna i pełna zieleni okolica. Na terenie obiektu możemy bezpłatnie korzystać z uroków dużego ogrodu włącznie z chatą grillową i kilkoma strefami relaksu wyposażonymi w komfortowe meble ogrodowe. U Ireny zapewnia również dostęp do Wi-Fi i bezpłatne miejsca parkingowe oraz akceptuje pobyt zwierząt. Pokoje Gościnne U Ireny położone są w bezpośrednim sąsiedztwie naszej wypożyczalni, co za tym idzie, w niewielkiej odległości od nich znajdują się liczne trasy rowerowe oraz trasy narciarstwa biegowego.

U Ireny Pokoje Gościnne to doskonałe miejsce, w którym można zorganizować obóz rowerowy zapewniający uczestnikom noclegi wyżywienie oraz sprzęt rowerowy. To również bardzo dobra baza noclegowa jeśli wybieramy się do Bikepark Czarna Góra, do którego wystarczy podjechać jedynie niespełna 6 kilometrów.  

Udogodnienia w Pensjonacie dla rowerzystów i narciarzy:

  • Jednym z najistotniejszych jest fakt uzyskania 10% zniżki na cały asortyment z naszej wypożyczalni w przypadku nocowania w tym pensjonacie. Zniżka obejmuje również usługę zorganizowania wycieczki z przewodnikiem rowerowym.
  • U Ireny zapewnia bezpieczne i bezpłatne miejsce do przechowywania rowerów oraz sprzętu narciarskiego.
  • Punkt serwisowy. W razie potrzeby pracownicy pensjonatu udostępnią Ci dostęp do podstawowych narzędzi oraz części rowerowych jak dętki, klocki hamulcowe, czy opony.
  • W pensjonacie znajdziemy również wyznaczone miejsce przygotowane do mycia rowerów i wyposażone w myjkę, bieżąca wodę i inne niezbędne akcesoria jak gąbki i szmatki.
  • W pensjonacie możesz poprosić o udostępnienie Ci papierowych wersji mapek i przewodnika rowerowego po okolicy zawierającego opisy wszystkich najważniejszych tras rowerowych ziemi kłodzkiej.

Pokoje Gościnne U Ireny
Ul. Sportowa 2
57-550 Stronie Śląskie
tel. 668 192 942
www.uireny.pl
www.facebook.com

Kontakt

Godziny otwarcia:

poniedziałek - niedziela: 09:00 - 20:00

ul. Sportowa 2,
57-550 Stronie Śląskie

Tytuł (pan, pani)
Imię i nazwisko
Telefon kontaktowy
E-mail kontaktowy
Wiadomość
 
Akceptuję regulamin